Gdzie wykonać badanie słuchu?

  • 3

Jesteś mieszkańcem Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania czy innego dużego miasta? A może mieszkasz w niedużej miejscowości? Główną ideą Ogólnopolskiego Programu Bezpłatnych Badań Słuchu jest stworzenie równych szans i dotarcie do wszystkich Polaków. Jak to robimy?

Niedosłuch dotyka wiele osób niezależnie od miejsca zamieszkania. Wprawdzie mieszkańcy wielkich miast nadal pozostają w większej grupie ryzyka, jednak również mieszkańcy mniejszych miejscowości w wyniku np. wykonywanych prac czy uwarunkowań genetycznych borykają się z uszkodzeniami słuchu.

Badania dla wszystkich

Chcemy pomóc wszystkim. Chcemy zadbać o słuch wszystkich Polaków. Niezależnie od lokalizacji czy sytuacji ekonomicznej. Komunikacja międzyludzka odbywa się tam, gdzie przebywają ludzie. Nieważne czy ma to miejsce w wielkiej aglomeracji czy małej odległej miejscowości. Proces komunikacji odbywa się wszędzie i tak samo może mu zagrażać niedosłuch.

Słuch to jeden z najważniejszych narządów zmysłów. Dzięki niemu nawiązujemy i podtrzymujemy więzi. Jego uszkodzenie potrafi skutecznie zaburzyć dobre relacje z otoczeniem. Zauważmy, że z wiekiem słuch każdego z nas ulega pogorszeniu. Dlatego, aby przystąpić do walki z niedosłuchem lub zwyczajnie się przed nim uchronić, warto już teraz zapisać się na badania słuchu.

Jak znaleźć najbliższy oddział?

Samo badanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Specjaliści badają słuch pacjentów, a następnie udzielają fachowych porad. Wszystko odbywa się szybko. Na wizytę można umówić się dosłownie z dnia na dzień.

W tym celu wystarczy porozmawiać z naszym konsultantem, który dobierze najbardziej dogodny czas oraz miejsce w jednej z kilkuset placówek na terenie Polski. Istnieje możliwość zapisania na badanie słuchu bliskiej osoby. Konsultanci zadają tylko te pytania, które są niezbędne do umówienia wizyty.

Ogólnopolski Program Badań Słuchu to akcja, która chce być blisko ludzi. Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy mapę stacjonarnych oddziałów na terenie kraju, która ułatwia wyszukanie danego oddziału i sprawdzenie jego godzin otwarcia. Lokalizacje oddziałów zostały dobrane tak, aby pacjenci mogli łatwo i sprawnie do nich dotrzeć.

Chcesz wiedzieć więcej na temat badań słuchu w Twojej okolicy?

Koniecznie porozmawiaj z naszym konsultantem >>

Cukrzyca i niedosłuch. Co mają wspólnego?

Częstotliwość występowania cukrzycy w ostatnim czasie znacząco wzrosła. Alarmująca sytuacja przyczyniła się do przeprowadzenia licznych [...]

  • 2

Niedosłuch tonów wysokich. Co to oznacza?

Niedosłuch objawia się na wiele różnych sposobów: nadmiernie podgłaśniamy radio lub telewizor, umykają nam głoski, wyrazy, a niekiedy [...]

  • 6
Przejdź do góry